10 marca

10 marca

Konkurs z okazji 2. urodzin Love, coffee & books!

Chciałoby się rzec, że dwa lata minęły jak jeden dzień - co po części jest całkiem trafnym określeniem. Dwa lata temu, wiedziona na fali własnego entuzjazmu i ekshibicjonistycznej wręcz chęci dzielenia się wrażeniami z czytanych książek, założyłam Love, coffee & books. Ten czas minął bardzo szybko, wiem, że nie wykorzystałam go do maksimum, ale pewne postępy poczyniłam i odniosłam swoje drobne, osobiste sukcesy, co na razie musi mi wystarczyć. Z okazji drugiej rocznicy przygotowałam dla Was małe rozdanie - dzięki wydawnictwu MG mam dla Was piękne, kuszące wydanie "Posiadacza" Johna Galsworthy'ego. Jak bardzo jest dla mnie ważna ta powieść możecie przekonać się, czytając o niej w tym poście, zachęcam Was więc gorąco do wzięcia udziału.

Regulamin jest prosty - wystarczy:
 • obserwować Love, coffee & books
 • udostępnić zdjęcie konkursowe  na swoim blogu lub profilu na FB
 • wpisać w komentarzu: "Obserwuję jako ....(wypełnić)... Zdjęcie zostało udostępnione ... (podać link)..."
 • Podaj w komentarzu tytuł książki, która kojarzy Ci się z wiosną z krótkim uzasadnieniem
 • konkurs trwa do 21 marca do godz. 23.59
 • wyniki zostaną ogłoszone na fanpage'u w ciągu 5 dni
 • nagroda zostanie wysłana zwycięzcy w ciągu 2 dni po podaniu adresu do wysyłki, na mój koszt
Życzę powodzenia :*Zachęcam również do wzięcia udziału także w rozdaniu na Instagramie, gdzie do wygrania jest "Modelka" Zuzanny Bijoch LINK


5 komentarzy :

 1. "Wiosna na ulicy Czereśniowej" książka w której nie pada ani jedno słowo. Pełno w niej rysunków postaci i zwierząt. Czuć w niej wiosnę, zielenią się łaki, kwitną kwiaty, świat tętni życiem. Poznajemy jak powstają budynki na zewnątrz, węwnątrz, możemy je podglądać. A nawet spotkać uśmiechnięte zakonnice. Rewelacyjna książeczka nie tylko dla dzieci, ale również dorosłych. Pobudza wyobrażnię, zachwyca, uczy i naprawdę świetnie można się z nią bawić, wymyślając treść, dialogi, odnajdywać drobne elementy. Wystarczy odrobina fantazji i wraz z dziećmi mamy super zabawę, poznając czas wiosny.
  Obserwuję jako TheMati2000
  Zdjęcie zostało udostępione https://www.facebook.com/profile.php?id=100009435567182

  OdpowiedzUsuń
 2. Obserwuję jako: Emila Buko
  Udostępniam: https://www.facebook.com/zaczytana.milka/posts/217439095659342

  Wiosna to czas zmian, czas na dokonanie zmian w sobie i wyjście z jesienno-zimowej depresji. Idealna książka to "Przez 10 min". Jest to obyczajowka połączona z poradnikiem.
  Kobieta w depresji idzie do psychologa. Ta poleca jej codziennie przez 10 min robić coś, czego nigdy do tej pory nie robiła.
  POMAGA! To niezwykle pomaga. Można odkryć w sobie nowe pasje: gotowanie, haftowanie, sport, muzyka! Dzięki niej odnajdziesz siebie i poprawisz sobie humor. Jeśli robić jakieś zmiany... to właśnie wiosna jest idealnym do tego momentem ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Powodzenia wszystkim. ;)
  Pozdrawiam. ;**

  P.

  OdpowiedzUsuń
 4. Obserwuję jako Zaczytana
  Udostępniam: https://plus.google.com/u/0/104401660355647203705/posts/Jrh8sMsoD9i

  Z wiosną kojarzy mi się książka "Promyczek" Kim Holden, choćby ze względu na pogodny charakter bohaterki. Kate rozświetlający każdy dzień jak promyczek słońca. Pobudzająca ludzi do życia, jak słońce rośliny. Na dodatek czytałam ją wiosnę i ze wzruszeniem wspominam każdą łzę, która opadła na strony, Bogu winnej, książki (autorki o wiele większa wina!). Była tak delikatna, przyjemna, jak wiosna, równocześnie bolesna jak nagły deszcz i burza podczas ciepłej pory.
  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Obserwuję jako;Sabina Fabczak
  Udostępniam:https://www.facebook.com/SABINAEWAANNAF/posts/10209111852273404
  Polecam ,,Łzy Boga Deszczu. Nosicielka"-Barbara Mikulska
  Już sam tytuł powinien być intrygujący dla czytelnika,ponieważ Wiosna to również deszcz.Książka przenosi nas w inny wymiar i pobudza wyobraźnię, dzięki przeżytej przygodzie poczujemy się jak w bajce,opowiada nam o magicznym rytuale,dzięki któremu nigdy nie będziemy martwić się o dostatek wody...
  sabka-sabka@wp.pl

  OdpowiedzUsuń